ČVUT ZÚS
Národní nástroj pro certifikaci kvality budov

Novinky

Kurz pro autorizované osoby SBToolCZ

Během ledna 2020 proběhne další školení pro autorizované osoby SBToolCZ (Kurzy 2 a 3), půjde o tři pátky 17.1., 24.1. a 31.1.2020, vždy v čase 10:00 - 16:00. 

Kurz bude pořádán na Univerzitní centru energeticky efektivních budov ČVUT na adrese Třinecká 1024, Buštěhrad.

Přihlašujte se e-mailem na info@sbtool.cz, prosím, uveďte své jméno, příjmení, zda se přihlašuje jako nová nebo stávající autorizovaná osoba SBToolCZ a fakturační údaje pro uhrazení poplatku za kurz.

Autorizační kurzy pro AO SBToolCZ

Tří denní kurz pro získání certifikátu Autorizovaná osoba SBToolCZ se bude konat v pátek 8.3.; 15.3. a 29.3.2019. Kurz bude pořádá Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT na adrese Třinecká 1024, Buštěhrad.

Úroda certifikací v 2018

Hlavní město Praha se jako první obec v ČR rozhodlo jít podporou udržitelných/chytrých budov.

Historicky první zlatý certifikát kvality návrhu budovy

Metodika SBToolCZ pro školské budovy našla své využití v rámci Operačního programu Praha - Pól růstu a jeho výzvy "Energetické úspory v městských objektech – Realizace pilotních projektů přeměny energeticky náročných městských budov na budovy s téměř nulovou spotřebou energie". V rámci výběru budov pro první vlnu projektů bylo ve zpracované studii doporučeno provést revitalizaci několika školských areálů v majetku hl.m.Prahy.