Kurzy

Národní platforma SBToolCZ a ČVUT v Praze zajišťují školení Autorizovaných osob (AO) SBToolCZ a další doplňková školení v pravidelných intervalech.

Základní kurz pro AO SBToolCZ je určen novým zájemcům, původním držitelům oprávnění nebo i zájemcům o prodloužení oprávnění. Zvláštním kurzem je zkrácený kurz pro absolventy odborných předmětů, zabývajících metodou SBToolCZ na VUT v Brně a ČVUT v Praze.

Cílem kurzů je vzdělání v oblasti udržitelné výstavby s přímou vazbou na SBToolCZ, příprava nových autorizovaných osob SBToolCZ a průběžné vzdělávání držitelů oprávnění AO SBToolCZ.

V případě poptávky lze uskutečnit i firemní školení s individuálním programem – témata: hodnocení životního cyklu výrobků a staveb, EPD, hodnocení environmentálních dopadů staveb, hodnocení komplexní kvality budov, SBToolCZ a další – viz doplňkové kurzy.

Máte-li zájem o školení v jiných termínech, můžete se přihlásit s vlastním návrhem termínu. Nebo se nám ozvěte na e-mail info@sbtool.cz, pokusíme se Vám vyjít vstříc.

Podrobné informace a ceny zde.

Přehled připravovaných kurzů

Seminář metodiky SBToolCZ pro nové autorizované osoby SBToolCZ: září-říjen 2024

Seminář metodiky SBToolCZ pro nové autorizované osoby SBToolCZ se uskuteční v září a říjnu 2024.

Seminář je určen pro zájemce o získání oprávnění AO SBToolCZ, zájemce o prohloubení znalostí metodiky SBToolCZ, projektanty dozorující certifikovanou stavbu apod. Obsahem semináře jsou detailní informace o metodice a obsahu jednotlivých kritérií, příprava uchazeče na vstupní zkoušku apod. Rozsah: 5 odpoledních seminářů (15:00 až 18:00), celkem 15 hodin. Seminář proběhne online.

Termíny: 23.9., 30.9., 7.10., 14.10., 21.10.2024 (vždy pondělí 15:00-18:00)

Cena: 7 500,- Kč bez DPH

Pro přihlášení využijte Přihlašovací formulář.

Chcete-li získat další informace, kontaktujte nás na adrese info(at)sbtool.cz.

Seminář metodiky SBToolCZ k průběžné zkoušce AO – říjen 2024

V říjnu 2024 proběhne Seminář metodiky SBToolCZ k průběžné zkoušce AO, který je určen pro stávající AO SBToolCZ s končící platností oprávnění nebo s propadlým oprávněním (max. 2 roky) a pro studenty ucházející se o oprávnění AO SBToolCZ ve zvláštním režimu. Obsahem semináře je připrava uchazeče na Průběžnou zkoušku, informace o změnách v metodice, revizích aj. Seminář proběhne online.

Rozsah: 1 odpolední seminář (15:00 až 18:00), celkem 3 hodiny

Termín: 15. října 2024, 15:00-18:00

Cena: pro uchazeče o Průběžnou zkoušku je kurz zdarma, pro ostatní 1 500 Kč bez DPH.

Pro přihlášení využijte Přihlašovací formulář.

Chcete-li získat další informace, kontaktujte nás na adrese info(at)sbtool.cz.

Přihlašování na kurzy zde.