Kurzy

Národní platforma SBToolCZ a ČVUT v Praze zajišťují školení Autorizovaných osob (AO) SBToolCZ a další doplňková školení v pravidelných intervalech.

Základní kurz pro AO SBToolCZ je určen novým zájemcům, původním držitelům oprávnění nebo i zájemcům o prodloužení oprávnění. Zvláštním kurzem je zkrácený kurz pro absolventy odborných předmětů, zabývajících metodou SBToolCZ na VUT v Brně a ČVUT v Praze.

Cílem kurzů je vzdělání v oblasti udržitelné výstavby s přímou vazbou na SBToolCZ, příprava nových autorizovaných osob SBToolCZ a průběžné vzdělávání držitelů oprávnění AO SBToolCZ.

V případě poptávky lze uskutečnit i firemní školení s individuálním programem – témata: hodnocení životního cyklu výrobků a staveb, EPD, hodnocení environmentálních dopadů staveb, hodnocení komplexní kvality budov, SBToolCZ a další – viz doplňkové kurzy.

Máte-li zájem o školení v jiných termínech, můžete se přihlásit s vlastním návrhem termínu. Nebo se nám ozvěte na e-mail info@sbtool.cz, pokusíme se Vám vyjít vstříc.

Podrobné informace a ceny zde.

Přehled připravovaných kurzů

Kurz pro nové uchazeče a zájemce o obnovení oprávnění AO: podzim 2022

Školení Autorizovaných osob (AO) SBToolCZ pro nové uchazeče a zájemce o obnovení oprávnění se uskuteční na podzim 2022.

Termín kurzu
12. 09. 2022 – 1. VÝUKOVÝ DEN
26. 09. 2022 – 2. VÝUKOVÝ DEN
17. 10. 2022 – 3. VÝUKOVÝ DEN, ZÁVĚREČNÁ ZKOUŠKA

Místo konání
Fakulta stavební ČVUT v Praze, Thárkurova 7, 160 00 Praha 6

Cena kurzu
dle typu kurzu, v sekci Kurzy pro AO SBToolCZ

Přihlašování zde.

Kurz pro studenty a čerstvé absolventy: podzim 2022

Školení Autorizovaných osob (AO) SBToolCZ pro studenty nebo absolventy do 1 roku od ukončení studia, kteří úspěšně absolvovali předmět Integrované navrhování budov nebo Hodnocení komplexní kvality budov na ČVUT v Praze nebo Trvale udržitelná výstavba na VUT v Brně proběhne na podzim 2022.

Termín kurzu
19. 09. 2022 – VÝUKOVÝ DEN
17. 10. 2022 – ZKUŠEBNÍ DEN

Místo konání
Fakulta stavební ČVUT v Praze, Thárkurova 7, 160 00 Praha 6

Cena kurzu
3.500,- Kč + DPH

Přihlašování zde.

Přihlašování na kurzy zde.